Błonnik witalny – początek

No i właśnie dostałem swoją przesyłkę z błonnikiem witalnym. Byłem troszkę zdziwiony jej ciężarem. Przesyłka była stosunkowo ciężka. Miło ciążyła w ręce. Szybko pozbyłem się opakowania i moim oczom ukazał się błonnik witalny.

Zapakowany w interesujący i niezwykle wygodny woreczek strunowy. Można go postawić i… będzie stał stabilnie. Można go otwierać i zamykać w dowolnym momencie. Bardzo wygodna sprawa.

Dodatkowo na torebce z błonnikiem witalnym jest informacja o tym jak go stosować. Przynajmniej nigdzie się nam nie zawieruszy. Bardzo pomysłowe. Wszystko pod ręką. Nie trzeba szukać pojemnika na błonnik witalny, nie trzeba pilnować instrukcji. Bardzo wygodne.

Błonnik ten pochodzi z Polski, czyli jest to nasz rodzimy produkt. Uzyskuje się go z Plantago psyllium czyli rośliny znanej pod nazwą: Babka płesznik

Wygląda trochę jak siemię lniane. Tak mi się skojarzyło.

Tyle na dzisiaj. Więcej już jutro. Min jak stosować błonnik witalny. Ale to na co wszyscy czekają to moje odczucia na temat jego stosowania. Będziecie na bieżąco informowani. Zapraszam!

ps. Błonnik Witalny otrzymałem z tego miejsca.

2 thoughts on “Błonnik witalny – początek

  • 12 kwietnia 2010 at 14:02
    Permalink

    No ciekawe, ktoś nareszcie pokusił się o to by sprawdzić jak naprawdę działa błonnik i na co działa. Zabieram się za lekturę, bo to zachęcające. Sam myślę o tym aby kupić błonnik, nie wiem jednak czy to dobry pomysł. Czy pomoże na schorzenia jakie mam?

  • Pingback: Długotrwała kuracja błonnikowa Portal Zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *