Kamień nerkowy jaki udało się urodzić

Na zdjęciach poniżej można znaleźć kamień nerkowy jaki udało się urodzić mężczyźnie. O ile się nie mylę, to jeden z większych kamieni nerkowych jakie udało się urodzić bez większych komplikacji.

Tylko osoby, które przeszły przez coś takiego są w stanie wyobrazić sobie jaki to musiał być ból. Tego nie da się opowiedzieć. A przeżywać… nikt tego nie chce.

Rodzenie kamienia trwało 12 godzin. Rodzenie czyli jego wędrówka z pęcherza moczowego na zewnątrz. Bo podróż z nerek do pęcherza trwała około 2 tygodni. Kolejne 2 tygodnie to pobyt w pęcherzu i problemy z dokładnym wysikaniem się, z parciem na pęcherz itd.

Teraz chyba najwyższa pora aby udać się do lekarza, zrobić prześwietlenie itd. Bo to nie jest bezpieczna sprawa. Tylko ktoś, kto sikał krwią wie o czym mowa. Dobrze, że cewka moczowa nie uległa uszkodzeniu.

Zapewne duża w tym zasługa ziół oraz no-spy i ketonalu użytych w procesie rodzenia. Jednak nie było odpowiedzialne.

Warto wiedzieć, że niezwykle pomocne w leczeniu kamicy nerkowej jest piwo, ale tylko dla pełnoletnich 😉

52 odpowiedzi do “Kamień nerkowy jaki udało się urodzić”

  1. daniel pisze:

    Witam
    Właśnie wróciłem ze szpitala. Przebywalem od 30.04. Lekarz robil mi usg wykrył kamień 5mm. Podobno do wysikania. Kamień był już podobno bardzo nisko. Wczoraj rano kolejne usg i stwierdzono że kamienia nie widać że go podobno wydalilem. Ale ja niczego nie czułem czy to normalne? Po powrocie do domu ból powrócił co mam robić wracac do szpitala? Jestem kompletnie złamany. Ta choroba to jakiś koszmar.

  2. Mali pisze:

    Wiem, że piszę rok po fakcie, ale kamienia czasami na USG nie widać i lekarze choć chcą dla nas dobrze, czasami dają nam złudną nadzieję. Po wydaleniu kamienia nie ma prawa boleć! (Chyba, że minimalny dyskomfort spowodowany spustoszeniem wynikającym z wędrówki). Jak boli, to kamień jest, zwłaszcza, że nie zauważyłeś jego wydalenia. Kobieta może przeoczyć, facet nie koniecznie.

Dodaj komentarz

© 2009 - 2016 Portal Zdrowia. Wszystkie prawa zastrzeżone. · RSS Artykułów · RSS Komentarzy