Kontakt

Jeśli chcesz się podzie­lić z nami swoimi przemyśleniami, jesteś zain­te­re­so­wany reklamą w naszym serwisie lub masz inną ciekawą i nie­cier­piącą zwłoki sprawę, użyj poniższego for­mu­la­rza lub wyślij email na adres:
strona@portal-zdrowia.com

UWAGA!  Przeczytaj, zanim wyślesz informację prasową!

Obecnie nie narzekamy na brak tematów, raczej na brak czasu na ich napisanie. Szanujemy swoich czytelników i staramy się dostarczać im rzetelne i sprawdzone informacje. A opis produktu stworzony na podstawie samej informacji prasowej do nich nie należy.

Jeśli chcesz, żebyśmy opisali Twój produkt, przyślij nam go do testów. Gwarantujemy rzetelną i niezależną recenzję. Jeśli układ Ci nie pasuje – nie pisz, bo to strata czasu dla obu stron. Jeśli taka forma współpracy Ci nie odpowiada, możesz skorzystać z reklamy w naszym serwisie.

Zastrzegamy sobie możliwość wykorzystania nadesłanych informacji prasowych w serwisie pr.portal-zdrowia.com, agencje prasowe i osoby wysyłające informacje prasowe mogą uzyskać tam konto w celu samodzielnego zamieszczania informacji prasowych. W tym celu prosimy o kontakt.

Pragnę nadmienić, że samodzielne dodawanie informacji prasowych gwarantuje ich publikację. Warto więc korzystać z takiego konta.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Wpisz kod widoczny powyżej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *