Mikstura na popękane pięty

Popękane pięty to zmora wielu kobiet. Sprawdzona mikstura na popękane pięty sprawi, że bez wstydu będziesz mogła wyjść na miasto lub na plażę w ładnych klapeczkach, sandałkach itd. Wystarczy tylko odpowiednio wcześnie zająć się swoimi stopami. Sprawdzona mikstura na popękane pięty sprawi, że już po kliku dniach będziesz cieszyła się ładnymi i gładkimi piętami. Co najlepsze, jest to całkowicie naturalna mikstura, która doskonale sprawdza się w procesie pielęgnacji stóp.

Maseczka na gładkie stopy

Aby przygotować taką maseczkę wystarczy przygotować kilka naturalnych składników. Można założyć, że większość z was nie będzie nawet musiała wychodzić z domu, gdyż wszystkie składniki są na miejscu. Wystarczy tylko:

  • 1 łyżka oleju kokosowego,
  • 1 łyżka soku z cytryny,
  • 3-5 kropli naturalnego olejku miętowego, lawendowego, sosnowego (opcjonalnie).

Sposób przygotowania i stosowania maseczki na stopy:

Sposób przygotowania jest bardzo prosty. Wystarczy tylko dokładnie wymieszać wszystkie składniki maseczki. Następnie powstałą maseczkę należy nałożyć na uprzednio umyte u wysuszone stopy. I obowiązkowo nałożyć bawełniane skarpety. Maseczkę stosujemy oczywiście najlepiej na noc, zaraz przed pójściem spać. Rano myjemy stopy i wcieramy w nie tłusty krem. Cały zabieg powtarzamy do momentu, aż nie będziemy zadowoleni z wyglądu swoich stóp.

Pozostałe metody na popękane pięty

Sposobów na popękane pięty jest naprawdę bardzo wiele. Przepis na maseczkę przedstawiony powyżej, nie jest jednym sposobem na wyleczenie popękanych pięt. Można zastosować aspirynę na popękane pięty, a także inne, domowe sposoby na pękające pięty. Wszystkie są skuteczne i każdy znajdzie bez problemu coś dla siebie. Więcej porad zdrowotno-modowych możecie znaleźć na stronie medistyle.pl, która jest skarbnicą wiedzy dla wszystkich, którzy dbają nie tylko o swoje zdrowie, ale także o swoją urodę. Dbałość o zdrowie, można połączyć z dbałością o urodę, a efekty są naprawdę niesamowite. Im wcześniej będziemy dbali o zdrowie i urodę, tym lepszym zdrowiem będziemy się cieszyli, a uroda będzie nam dłużej towarzyszyła. Warto o tym pamiętać. A jeśli, ktoś myśli inaczej, niej się zastanowi nad tym: Ładne, gładkie pięty to nie tylko uroda, ale i zdrowie. Czyli można połączyć jedno z drugim i uzyskać spektakularne efekty.

One thought on “Mikstura na popękane pięty

  • 15 sierpnia 2018 at 10:11
    Permalink

    Przyznam, iż sposób na te pięty ciekawy i to bardzo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *