Triphala w praktyce — dzień 3 z Triphalą

Sama nie wiem co o tym myśleć. Dziś trzeci dzień z Triphalą. Wzięłam pełną dawkę – 2 tabletki podczas jedzenia. I niestety dopadła mnie biegunka. Co wrażliwsi czytelnicy mogą się zdziwić, że o tym bezpośrednio. Ale o to przecież chodzi. Żeby lek na zaparcia i inne dolegliwości jelitowe przetestować i rzetelnie opisać.

Moim problemem były/są zaparcia właśnie, jako forma zespołu jelita drażliwego. A dziś dopadła mnie biegunka. Nie żebym narzekała. Jak ktoś ma non stop zaparcia, to przypadkowa biegunka jest raczej wybawieniem. Uwierzcie mi, wiem co mówię. Zwłaszcza taka jak dziś, czyli bolesna niestety, ale jednorazowa. Obyło się bez kilkukrotnego odwiedzania toalety. Mam za to niepokojące myśli. Bo przecież Triphala miała mi wyregulować działanie jelit, a nie zamienić zaparcia w biegunkę. Ze skrajności w skrajność. Jestem delikatnie zaniepokojona, ale przecież to dopiero 3 dzień. Poza tym nie jestem w stanie stwierdzić w 100%, ze to wina Triphali. Poza tym teraz, wieczorem czuję się naprawdę dobrze. Zobaczymy jak będzie wyglądał dzień kolejny.

Nie zanotowałam (poza tym epizodem biegunkowym, który de facto trwał może 10, może 15 minut) żadnego ucisku w jelitach. To akurat duży plus. Aż boję się przyzwyczajać.


Tu kupiłam Triphalę

 

Chcesz wiedzieć więcej o mojej przygodzie z Triphalą? Przeczytaj:

Triphala w praktyce

Triphala w praktyce – co zawiera Triphala?

Triphala w praktyce — dzień 1 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 2 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 3 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 3 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 4 z Triphalą

Triphala w praktyce — podsumowanie pierwszego tygodnia z Triphalą

Triphala w praktyce — podsumowanie drugiego tygodnia z Triphalą

Triphala w praktyce  miesiąc z Triphalą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *