Triphala w praktyce — podsumowanie drugiego tygodnia z Triphalą

W mgnieniu oka minął mi drugi tydzień z Triphalą. Naprawdę ten drugi tydzień minął szybko. Pewnie dlatego, że był to bardzo pracowity tydzień, a podczas pracy czas płynie jakby szybciej.

Dolegliwości związanych z zespołem jelita drażliwego nie odczuwałam ŻADNYCH. Zupełnie nic. Cudowne uczucie. W zasadzie to poczułam się tak, jak kilka lat temu, gdy jeszcze skurcze i bóle brzucha mi nie dokuczały.  Zaczynam łapać się na tym, ze opowiadam o Triphali wszystkim znajomym (śmieją się, że powinnam się zatrudnić u producenta w dziale reklamy). Tak cudownie się z nią czuję. Jak nowo narodzona. Brak dolegliwości bólowych potrafi dodać skrzydeł..

W tym tygodniu rozpierała mnie energia. Nawet mój szef to zauważył i pochwalił za dobrze i szybciej niż zwykle wykonaną pracę. A uwierzcie mi, on rzadko chwali swoich pracowników.

Triphalę łykam dalej. Zamówiłam nawet w międzyczasie trzy opakowania, bo wolę nie sprawdzać, co by się stało, gdyby mi jej zabrakło.

Ogólnie czuję się świetnie. Codzienne wypróżnienia sprawiają, ze czuję się lekko i mam więcej energii. I pomysłów jakby więcej. Tylko waga ani drgnie. Co prawda po pierwszym tygodniu zrobiło mi się w ubraniach jakby luźniej, ale ten stan nie zmienił się w tygodniu drugim. Czyli nie schudłam. Szkoda. Ale też nie przytyłam, a to akurat bardzo dobra wiadomość.


Tu kupiłam Triphalę

 

Chcesz wiedzieć więcej o mojej przygodzie z Triphalą? Przeczytaj:

Triphala w praktyce

Triphala w praktyce – co zawiera Triphala?

Triphala w praktyce — dzień 1 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 2 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 3 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 3 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 4 z Triphalą

Triphala w praktyce — podsumowanie pierwszego tygodnia z Triphalą

Triphala w praktyce — podsumowanie drugiego tygodnia z Triphalą

Triphala w praktyce  miesiąc z Triphalą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *