Triphala w praktyce

Dużo się mówi o metodach leczenia zaparć. A ja mam wrażenie, że wypróbowałam już chyba wszystkie. Jadłam jabłka, buraki, piłam dziwne mieszanki ziół, oczyszczałam nawet jelita metodą jakiegoś doktora. I co? I nic. Może dlatego, że nie chodzi tylko o zaparcia. Cierpię na zespół jelita drażliwego, który poza zaparciami daje również dolegliwości bólowe i bardzo utrudnia życie.

Zioła działają krótko. Mój organizm się do nich przyzwyczaja. W dodatku działają początkowo bardzo gwałtownie, a później wcale. Jedzenie codziennie tony jabłek nie jest zdrowe dla zębów, każdy dentysta wam to powie. W dodatku nie działają na mnie tak, jak bym sobie tego życzyła. Różnego typu diety oczyszczające to koszmar jakich mało. Nie podziałała na mnie żadna z dziesiątek stosowanych. Najgorzej wspominam dietę polegającą na piciu olbrzymich ilości kefiru przez 3 dni. Nie dość, że kefiru nie znoszę, to jeszcze podziałał on na mnie jak korek. Ból brzucha, brak możliwości wypróżnienia i fatalne smopoczucie – zły nastrój, ociężałość i zmęczenie – to wszystko dała mi dieta oparta na kefirze.

W internecie natknąć się można na mnóstwo sposobów na moje dolegliwości. Szkoda tylko, że większość z nich jest niczym innym jak reklamą konkretnych specyfików. Postanowiłam to zmienić i opisać moją przygodę z Triphalą.

Triphala to ziołowy środek, który obiecuje naprawdę wiele. Zdecydowałąm się na niego tylko dlatego, że jest niedrogi i całkowicie naturalny. W dodatku ma formę kaspułek, więc zażywanie Triphali nie wymaga specjalnych zabiegów. Można ją zażywać w każdym miejscu, w domu, w pracy itd. Sprawdzę na własnej skórze, czy warto ją zażywać i czy obietnice producenta mają pokrycie. A swoje spostrzeżenia opiszę tu, na łamach Portalu Zdrowia. Zapraszam do ich przeczytania. Wkrótce Dzień 1 z Triphalą.

 Zdjęcie: Wikipedia

 


Tu kupiłam Triphalę

 

Chcesz wiedzieć więcej o mojej przygodzie z Triphalą? Przeczytaj:

Triphala w praktyce

Triphala w praktyce – co zawiera Triphala?

Triphala w praktyce — dzień 1 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 2 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 3 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 3 z Triphalą

Triphala w praktyce — dzień 4 z Triphalą

Triphala w praktyce — podsumowanie pierwszego tygodnia z Triphalą

Triphala w praktyce — podsumowanie drugiego tygodnia z Triphalą

Triphala w praktyce  miesiąc z Triphalą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *